Погода в Україні у вівторок, 11 лютого, буде не надто привітною. Штормовий вітер продовжить штурмувати українські регіони, втім, температурні позначки полізуть вгору. Однак потепління затьмарять дощі та мокрий сніг, які разом з сильним вітром створять небезпеку на дорогах країни.

Сильний вітер в більшості країн Європи, включно з Україною, втримається, тому обережно, пише на своїй фейсбук-сторінці синоптик Наталка Діденко.

«Атмосферний фронт несе в Україну опади – дощ та мокрий сніг. Зона поступово проходитиме від Заходу до Сходу впродовж доби», – передає вона.

Температура повітря в Україні буде доволі високою, 11 лютого протягом дня до +1…+6 градусів, на Півдні – місцями до +8 градусів.

Відтак, найтепліше буде на Одещині. Там температура повітря підніметься до +7…+9 градусів.

Найхолодніше – у деяких північних та східних регіонах. Максимум +2…+4 градуси на Чернігівщині, Харківщині, Сумщині, Полтавщині, Донеччині та Луганщині.

Увага: штормове попередження! 11 лютого у більшості областей – пориви вітру 15 – 20 метрів за секунду. У Карпатах буде значний сніг, пориви вітру 20 – 25 метрів за секунду, хуртовина – 1 рівня небезпеки (жовтий).

24tv.ua