На 26-27 листопада в Україні синоптики Укргідрометцентру оголосили штормове попередження, очікуються складні погодні умови ІІ (помаранчевого) рівня небезпечності.

В Київській, Чернігівській, Черкаській, Одеській областях сильні снігопади, в Сумській, Полтавській, Кіровоградській, Миколаївській областях сильні мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь; приріст снігового покриву у зазначених областях 20-30 см, місцями 40-50 см; очікуються хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. В Харківській, Дніпропетровській, Херсонській, Запорізькій областях та Криму пройдуть значні дощі.

У північних, центральних, південних областях та Криму посилення вітру до 17-22 м/с, місцями до 25 м/с, в Одеській та Миколаївській областях 25-30 м/с; у західних та східних областях пориви вітру 15-20 м/с.

На акваторії Чорного моря очікується посилення вітру до 25-30 м/с; висота хвиль 20-30 дм, удень 26 листопада та вночі 27 листопада висота хвиль 30-50 дм.

Складні погодні умови призведуть до ускладнення роботи комунальних та енергетичних підприємств у більшості областей країни, припинення роботи портів на узбережжі морів; порушення та припинення руху транспорту на дорогах Київської, Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської та Миколаївської областей (ІІ рівень загрози, помаранчевий).

За даними Донецького регіонального центру з гідрометеорології, в ніч з 25 на 26 листопада на території Донецької області очікується підвищення швидкості вітру, місцями пориви та помірний дощ, місцями значний.

Удень 26 листопада буде спостерігатися південний вітер 17-22 м/с, місцями пориви до 25 м/с.

Рятувальники рекомендують обмежити перебування на вулиці та не залишати автомобілі під деревами і лініями електропередачі, які через сильний поривчастий вітер можуть впасти.