Спецпідрозділ ГУР отримав від групи Метінвест п'ять тепловізійних прицілів в рамках мілітарної ініціативи «Сталевий фронт Ріната Ахметова».

Тепловізійний приціл - це оптоелектронний пристрій, сумісний з різними видами вогнепальної зброї. Оскільки він фіксує теплове випромінювання, його можна використовувати вночі та за будь-якої погоди.

Метінвест закупив Приціли LW75MG виробництва компанії «Brolis Semiconductors» (Литва). Зараз це найчутливіша прицільна система на ринку оптичних систем, тобто дозволяє проводити операції на довгі дистанції. Маючи функцію відображення множинних прицільних сіток, а також аналоговий відео-вихід, даний тепловізійний приціл є унікальним виробом, оскільки дозволяє виконувати бойові завдання, прораховуючи різні кути зору. Приціл дозволяє бачити ворога на відстані до 1000 м. А функція запису дозволяє переглянути процес роботи для аналізу і планування наступних завдань. Ця система має визнання у Європі і в країнах НАТО і на теперішній час використовується у Збройних силах багатьох європейських країн.

Загальна вартість тепловізійних прицілів, які отримав спецпідрозділ ГУР, близько 2 млн грн.

Нагадаємо, що «Сталевий фронт» - це ініціатива, яка об'єднує мілітарну ініціативу всіх бізнесів Ріната Ахметова. В її рамках захисники України отримали понад 200 тис. од. амуніції, 1348 од. БПЛА, 874 авто, 1,3 млн л палива і т. д. Допомогу для військових, зокрема, виробляють підприємства групи Метінвест: це понад 150 тис. бронежилетів з власної бронесталі, 190 сталевих укриттів для бійців та ін. Загальна сума, спрямована бізнесменом Рінатом Ахметовим на військову та гуманітарну допомогу, - понад 5 млдр грн.