У школах Покровська розпочались осінні канікули. У дітей тепер буде більше вільного часу для прогулянок, а отже вулиці нашого міста поповняться юними учасниками дорожнього руху. Зважаючи на це, поліцейські закликають водіїв бути уважними, а дорослих – нагадати дітям основні правила безпечного руху.

Шановні водії!

Помітивши поблизу проїзної частини дитину, знизьте швидкість і проявляйте підвищену обережність. У дворах рухайтеся з мінімальною швидкістю – з-за будь-якого автомобіля, дерева, сміттєвого бака може з’явитися дитина.

Будьте дуже уважні при здійсненні маневрів на внутрішніх дворових територіях, при проїзді пішохідних переходів.

Пам’ятайте, що діти дуже рухливі й імпульсивні, багато з них не вміють передбачати небезпеку і правильно оцінювати дорожню ситуацію.

Шановні батьки!

Постійно контролюйте дозвілля та місцезнаходження своїх дітей. Не залишайте їх без нагляду і стежте, щоб діти не гралися поблизу проїзної частини.

Навчайте дітей спостерігати за дорогою і транспортом, аналізувати різні дорожні ситуації, передбачати їх небезпечні елементи, безпомилково діяти в різних обставинах.

Закріпіть на одязі своїх дітей світловідбивні елементи – це зробить їх помітними для водіїв у темряві або в умовах обмеженої видимості.

Не дозволяйте дитині до 14 років виїжджати на дорогу загального користування на велосипеді й до 16 років сідати за кермо мопеда.

Зберігайте ключі від особистого транспорту в недоступному для дітей місці.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб виховання - це приклад дорослих. Тому навіть якщо і поспішаєте, не порушуйте правил, особливо у присутності дітей.

Нагадайте дітям, що вони повинні рухатися тротуарами, пішохідними доріжками; переходити проїзну частину тільки у встановлених місцях.