Як вже повідомлялось, за наказом Командувача об’єднаних сил на контрольних пунктах в’їзду-виїзду з тимчасово окупованих частин Донецької та Луганської областей з 16 березня до 3 квітня 2020 року вводяться обмеження щодо перетину КПВВ в обох напрямках.

Прес-служба ДонОДА надає роз'яснення щодо перетину КПВВ в режимі обмеженого пропуску.

Під час виїзду з тимчасово окупованої території:

При прибутті особи в контрольно-пропускний пункт буде здійснена перевірка та уточнене місце постійного (фактичного, реального) її/його проживання.

Особа буде попереджена про пропуск виключно в одному напрямку та пропущена у встановленому порядку.

Якщо при перевірці буде встановлено, що особа виїхала до тимчасово окупованої території в період з 16 березня 2020-го, то їй/йому буде відмовлено в перетині лінії розмежування.

Під час виїзду до тимчасово окупованої території:

При прибутті особи на КПВВ буде здійснена перевірка та уточнене місце постійного (фактичного, реального) проживання. Особа буде попереджена про пропуск виключно в одному напрямку та пропущена у встановленому порядку. 

Якщо під час перевірки з'ясується, що особа виїхала з тимчасово окупованої території в період з 16 березня 2020-го, то їй/йому буде відмовлено в перетині лінії розмежування.

Просимо всіх із розумінням поставитися до таких обмежень - вони вводяться для того, щоб захистити ваше життя і здоров'я.