Рада суддів України просить громадян утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов'язкової присутності учасників сторін. Таку інформацію розміщено на сайті Красноармійського міськрайонного суду Донецької області.

«З 12 березня до 3 квітня 2020 року в Україні вводиться карантин через спалах у світі короновірусу. Таке рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України у середу, 11 березня», - йдеться у повідомленні.

Рада суддів України з розумінням ставиться до такого рішення Уряду позаяк воно має на меті убезпечити населення України від розповсюдження гострої респіраторної хвороби та масового поширення вірусної інфекції.

«З огляду на це, Рада суддів України звертається до громадян, які є учасниками судових процесів, з проханням утриматися від участі у судових засіданнях, якщо слухання не передбачають обов'язкової присутності учасників сторін», - йдеться у заяві.

Також Рада суддів України просить громадян утриматися від відвідин суду, якщо у них є ознаки будь-якого вірусного захворювання.