За неповні шість місяців роботи гуманітарний проєкт «Рятуємо життя», створений Групою Метінвест у координації з Фондом Ріната Ахметова, перетворився на одну з наймасштабніших програм підтримки населення України. Завдяки внескам у фонд Do it together та фінансуванню бізнесів SCM допомогу вже отримали понад 220 тисяч українців.

На початку війни проєкт «Рятуємо життя» постав як швидка відповідь на виклики часу. Він мав запобігти продовольчій кризі й захистити людей від нестачі найнеобхідніших продуктів. Так з’явився перший хаб у Польщі, а невдовзі відкрився й другий. Сюди почала надходити поміч з усього світу, що після сортування та пакування відправлялася в Україну. Однак досить скоро можливості проєкту збільшилися: до стартової концепції забезпечення людей продуктовими й гігієнічними наборами приєдналася програма підтримки медицини, взаємодія з шелтерами й територіальними громадами.

Допомогу отримують вразливі категорії громадян, родини мобілізованих співробітників Метінвесту та пільговики, ветерани підприємств компанії, мешканці шелтерів і жителі деокупованих територій. Наразі проєкт «Рятуємо життя» надав істотну підтримку майже 221 тисячі українців.

Допомога в цифрах
У розподільчі центри України доставлено 3 438 тонн життєво необхідних вантажів: Запоріжжя – 1 350 т, Кривий Ріг – 1 023 т, Кам’янське – 549 т, Дніпро – 516 т.

Гуманітарна місія «Рятуємо життя» об’єднала майже 90 компаній-донорів зі всього світу – Німеччини, Італії, Польщі, Нідерландів, Іспанії, США, Великобританії, Швейцарії, Греції, ОАЕ й інших країн. Також до ініціативи через донації у благодійний фонд Do it together долучаються співробітники Метінвесту: https://bit.ly/DoItTogetherFund.  Натепер сума донорської підтримки  разом із грошовими внесками благодійників складає 1 819 тисяч євро.

- Ми вдячні партнерам за довіру та сприяння нашій місії, - каже керівник гуманітарного проєкту «Рятуємо життя» Олександр ВИШНЯКОВ. - Окрема подяка нашим амбасадорам, котрі розповідають про ситуацію в Україні та залучають нові надходження. Ми продовжуємо невпинно працювати на гуманітарному фронті, адже розуміємо, що кожна тонна вантажу – це врятовані життя українців. Щодня ми збираємо та відправляємо їжу, лікарські препарати, витратні матеріали, речі першої потреби, щоб українці могли гідно жити навіть у такий складний час.

З кожним днем проєкт «Рятуємо життя» розширює географію допомоги. Зараз продуктові та гігієнічні набори, медичні препарати й витратні матеріали постачають у 37 територіальних громад Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Херсонської областей.

- Пів року війни показали, що ми вміємо бути сильними, і ця сила – у нашій єдності, - зазначає генеральний директор Групи Метінвест Юрій РИЖЕНКОВ. - Українська незламність надихає весь світ, тому нам допомагають і закордонні компанії та приватні благодійники. Разом ми створили потужну систему підтримки мирних мешканців, налагодили постачання допомоги в медичні установи. І якщо в лютому ми робили все, щоб вистояти, то сьогодні крок за кроком прямуємо до перемоги.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Джерело: METINVEST MEDIA