Сьогодні, 19 квітня президент України Володимир Зеленський перебував з робочою поїздкою на Донеччині.

Він відвідав медичну роту 95-ї окремої десантно-штурмової бригади, поспілкувався з бійцями, які там лікуються, і запитав про забезпечення медичної роти.

Володимир Зеленський вручив захисникам ордени «За мужність» ІІІ ступеня, медалі «За військову службу Україні», «Захиснику Вітчизни», а медиків роти нагородив орденами Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та медалями «За врятоване життя».

Далі Президент України провів нараду щодо безпекової ситуації в регіоні.

Командувач ОСУВ «Хортиця» Юрій Содоль доповів про оперативну обстановку в зоні відповідальності, зокрема щодо оборони Часового Яру. Також він поінформував про основні потреби військових підрозділів.

Начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін доповів про ліквідацію наслідків російських обстрілів і відновлення водопостачання в населених пунктах. Також він розповів про забезпечення навчання в регіоні та будівництво шкільних укриттів. Крім того, Вадим Філашкін зазначив, що Донецька ОВА разом з іншими областями та Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури зводять третю лінію оборони в регіоні.

Керівники управлінь СБУ та Нацполіції доповіли про контррозвідувальну роботу та криміногенну ситуацію в області.

Також Володимир Зеленський ознайомився з перебігом будівництва фортифікаційних споруд на Донеччині.

Глава держави оглянув вогневі споруди, захисні залізобетонні конструкції, траншеї, спостережний пункт та невибухові загородження.

Під час робочої поїздки на Донеччину Президент України Володимир Зеленський відвідав один із командних пунктів 41-ї окремої механізованої бригади.

Глава держави заслухав доповідь командира бригади Сергія Ромашка щодо оперативної обстановки в зоні відповідальності 41-ї ОМБр, поставлені бойові завдання та взаємодію із сусідніми підрозділами. Сергій Ромашко також доповів про зведення оборонних рубежів і встановлення мінних загороджень.

Володимир Зеленський подякував воїнам за захист України та відзначив їх нагородами.

Також Володимир Зеленський зупинився біля стели на в’їзді в Донецьку область та залишив на ній напис.