Наступного тижня, з 13 по 19 листопада, в Україні очікується нестійка та волога погода з частими туманами і дощами. Після 16 листопада відбудеться зниження температури повітря, місцями випаде перший сніг. Про це повідомив кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич у прогнозі для Meteoprog.com.

«За рахунок переважання циклональної діяльності і проходження атмосферних фронтів перша половина тижня виявиться теплою і дощовою. Більш стабільна погода очікується лише у понеділок під впливом гребеня високого тиску», – зазначив метеоролог.

Поступово, у другій половині тижня і ближче до вихідних, до України надходитиме більш холодне повітря з північних регіонів Європи. Тому опади місцями переходитимуть у мокрий сніг, а температурний фон помітно знизиться, але все ще залишиться вищим за норму орієнтовно на 2-4°С.

У понеділок, 13 листопада, у північних областях, вдень також у районі Полісся очікуються невеликі короткочасні дощі. На решті території країни без опадів. Вітер південно-західний, 7 – 12 м/с, вночі на півночі та сході України окремі пориви, 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі опиниться в межах +4...+9°С, у західних областях +3...-2°С. Вдень повітря прогріється до +8…+13°С. У Карпатах протягом доби близько 0°С.

У вівторок, 14 листопада, вночі у західних областях, вдень також у північних та центральних регіонах країни очікується невеликий, подекуди помірний дощ. У Карпатах мокрий сніг із дощем. У південній половині та Криму вночі і вранці місцями тумани. Вітер південно-західної чверті, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі +3...-2°С, вдень +8...+13°С, у північних областях +4...+9°С.

У середу, 15 листопада, у більшості областей очікуються дощі, у Карпатах із мокрим снігом. У західній частині, а також у Приазов'ї та Криму значні опади. Подекуди туман. Вітер південно-західний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі +4…+9°С, вдень +6…+11°С, на півдні та у Криму +10…+15°С.

У четвер, 16 листопада, утримається нестійка і дощова погода. Лише вдень у західних областях без істотних опадів. Вітер північний / північно-західний, 7 – 12 м/с, вдень у південних та західних областях місцями пориви 15 – 20 м/с. Температура повітря вночі становитиме +4…+9°С, вдень +6…+11°С. У північних та західних областях вночі 0...+5°С, вдень +3...+8°С.

У п'ятницю, 17 листопада, у центральних та південних областях без істотних опадів, на решті України пройдуть невеликі дощі, у Карпатах та на крайній півночі з мокрим снігом. Вітер північно-західний, у західних областях південний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +3...-3°С, вдень +2...+8°С.

У суботу, 18 листопада, вночі без істотних опадів, вдень у південних, західних та північних областях пройдуть дощі, у Карпатах та на Прикарпатті сніг, мокрий сніг. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі +2...-3°С, вдень +3...+8°С, у Криму до +12°С.

У неділю, 19 листопада, у південних та східних областях очікується дощ, місцями з мокрим снігом. На решті України без істотних опадів. Вітер північний / північно-західний, 5 – 10 м/с, на півдні окремі пориви, 15 – 17 м/с. Температура повітря вночі +3...-2°С, вдень +2...+7°С.

Раніше повідомлялося, що в Покровську внаслідок негоди 12 листопада пошкоджені дерева та електролінії.