Понад 90 тисяч мешканців Донецької області виїхали за місяць у центральні та західні регіони України на пасажирських поїздах. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.

«Ми щодня евакуюємо з області людей на пасажирських поїздах. За місяць широкомасштабного вторгнення на поїздах у центральні та західні регіони України виїхали 92140 мешканців Донеччини», - написав він.

Учора автобусами вивезли у безпеку 103 людини, у тому числі 22 дитини: 31 людину з Вугледара (8 дітей), 18 людей з Очеретиного (2 дітей), 17 людей з Новогродівки (5 дітей) та 37 людей з Авдіївки (7 дітей).

«Прошу всіх відповідально поставитися до своєї безпеки. Ми всі вже чудово побачили, що росіяни здійснюють терор проти мирних людей. І чим ближче ваше місто до лінії фронту, тим більша імовірність потрапити під обстріл. Тому дуже прошу тих, хто потребує особливої опіки і підтримки, скористатися нашими евакуаційними автобусами та виїхати з прифронтових населених пунктів. Особливо це стосується дітей, старших, людей із інвалідністю та тих, чиє життя залежить від наявності специфічних ліків. Евакуація – річ тимчасова, але найважливіше – зберегти життя саме зараз!» - закликав Павло Кириленко.

ДонОДА