Покровська міська військова адміністрація підписала меморандум про співпрацю та партнерство з Авдіївською, Мар’їнською та Очеретинською громадами. Про це повідомляють у Покровській МВА.

Цим документом керівники громад визначили напрями співпраці між військовими адміністраціями, скріпили взаємодію у наданні допомоги ВПО, реалізації освітніх та інформаційних проєктів, проведення спільних безпекових заходів.

За словами начальника Авдіївської МВА Віталія Барабаша, сьогодні максимальні зусилля потрібно направляти на підтримку та допомогу внутрішньо переміщених осіб, які роз’їхались по всій території України, зокрема знайшли підтримку в гуманітарних хабах «Єднання», розташованих у містах Кропивницький, Чернівці та Хуст.

Чимало мешканців з Авдіївської, Очеретинської та Мар’їнської громад проживають у Покровську. Тож, крім розв'язання гуманітарних питань, є гостра потреба в забезпеченні незахищених верств населення. Як зазначив начальник Мар’їнської МВА Юрій Григулець, одним з напрямків співпраці є організація допомоги пільговикам з інших громад попередньо в Покровську з подальшим їх супроводом після евакуації з Донеччини.

«Ця тенденція до об’єднання вже не перша. Раніше були підписані меморандуми про співпрацю з Торецькою, Бахмутською та Вугледарською громадами. Окрім гуманітарної та соціальної складової, сьогодні від Офісу Президента та Донецької ОДА перед Покровським районом стоїть завдання щодо будівництва фортифікаційних споруд, захисту наших рубежів. Тому за підтримки голови ДонОДА Вадима Філашкіна та спільно з керівниками військових адміністрацій району будемо виконувати завдання щодо захисту та безпеки наших громад», – зауважив начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що Покровськ та Івано-Франківськ підписали меморандум про співпрацю.