У Покровській бібліотеці імені Тараса Шевченка відкрилася перша персональна виставка майстрині Юлії Якименко. Про це повідомляє кореспондент телекомпанії «Орбіта».

Дизайнерка виготовляє світильники у вигляді квітів – деякі у людський зріст. Пані Юлія розповіла, що за фахом юристка, але три роки тому знайшла справу, до якої лежить серце.

«Для мене це дуже зворушливо. Я сподіваюсь, що це не остання виставка, буду дивувати та створювати щось нове. Ми відправляємо замовлення по всій Україні – в Івано-Франківськ, Полтаву, Запоріжжя», – розповідає дизайнерка.

Юлія Якименко каже, що процес виготовлення копіткий, проте відволікає від поганих думок та налаштовує на щось світле. 

«В залежності від розміру, на квітку в мене йде від одного дня до тижня. Надихаюсь переважно в інтернеті, або замовники просять зробити щось новеньке, і ми разом дивимося, обираємо колір, дизайн. Чоловік мене підтримує, допомагає з електрикою», – описує свою роботу пані Юлія.

Майстриня створює унікальні вироби з поліпропілену, доповнюючи їх фоаміраном – сучасним матеріалом для рукоділля. Усі матеріали безпечні у використанні, деталі виробу легко очищати вологою серветкою та обдувати холодним повітрям за допомогою фену.

З відкриттям мистецького простору і з Днем художника, який святкували у неділю, 8 жовтня, майстриню привітала начальниця відділу культури Покровської міської ради Олена Олехнович.

«У ці страшні часи, в які ми з вами живемо, знаходячись в безперервному стані стресу, саме творчість, мистецтво можуть подарувати людям хвилинки спокою та радості», – впевнена Олена Олехнович.

Триватиме виставка-продаж протягом місяця. Тож охочі можуть насолодитися оранжереєю та зробити фото на згадку серед імпровізованого квіткового саду.

Детальніше про творчість дизайнерки Юлії Якименко – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що покровський краєзнавець Валерій Кордюков презентував книгу про історію краю.