21 листопада, у День Гідності та Свободи, у Покровській громаді відбулись урочисті заходи.

Представники міської та районної влади, військовослужбовці, співробітники правоохоронних органів, члени Молодіжної ради та громадських організацій зібралися на площі Шибанкова біля пам’ятника Т. Шевченку та вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні та захисників, які поклали свої життя в боротьбі за незалежність.

«Революція Гідності об’єднала весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, досягнення гідного рівня життя й праці», - зазначив заступник голови Покровської РДА Володимир Колосов.

«21 листопада вся країна відзначає день Гідності та Свободи. Свято встановлено на честь двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013. Цього дня ми віддаємо належну шану патріотизму й мужності наших хлопців та дівчат, українців, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави», - підкреслив заступник Покровського міського голови Анатолій Зінченко.

Про роль молоді у процесі становлення незалежної України на заході говорив Дмитро Лисенко – заступник голови Молодіжної ради: «Цей день є трагічним та величним одночасно. Величним тому, що Україна стала на шлях незалежності, а трагічним – бо багато молодих людей, простих українців віддали за незалежність держави свої життя».

Після промов усі присутні поклали квіти до пам'ятника Тарасові Шевченку.

pokrovsk-rada.gov.ua