Співробітники Покровського відділу та Добропільського відділення поліції протягом декількох годин розшукали чоловіка та його спільницю, які намагалися пограбувати магазин мобільних телефонів у Добропіллі. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

6 лютого близько 14.50 до чергової частини Добропільського відділення поліції надійшло повідомлення від продавщиці місцевого магазину мобільних телефонів та аксесуарів про те, що на неї напали грабіжники.

Вона розповіла, що до магазину зайшов чоловік із жінкою, нібито вибрати телефон. Через деякий час чоловік дістав електрошокер та вдарив ним продавчиню. Однак вона почала чинити активний опір та голосно кричати. У результаті нападник і його спільниця втекли, не отримавши бажаного.

Продавчиня детально описала зовнішності візитерів. У результаті проведених оперативно-розшукових заходів була затримана 28-річна спільниця нападника, а самого грабіжника оперативники Покровського відділу поліції затримали у Покровську. Ним виявився 33-річний мешканець Покровська, який і раніше притягався до кримінальної відповідальності за скоєння майнових злочинів.

Чоловік зізнався у скоєному та пояснив, що планував незаконно заволодіти мобільним телефоном, однак не очікував, що продавець зможе чинити опір.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Правопорушникам загрожує тюремне ув’язнення строком до 6 років.