Протягом вихідних, 23 та 24 грудня, в Україну почне надходити холодне повітря з північного заходу, що спричинить зниження температури в більшості областей. Про це повідомив кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич у прогнозі для Meteoprog.

«У найближчі дві доби погодні умови в нашій країні визначатимуться впливом малорухомого циклону із центром над Білоруссю та країнами Балтії. Завдяки стійким західним і північно-західним повітряним потокам, в нашу країну почне надходити холодне повітря з тилової частини циклону, завдяки чому температурний фон в більшості областей знизиться на 4-7°С», – зазначає метеоролог.

Також посилиться вітер західної чверті, подекуди до 15-20 м/с. На дорогах і тротуарах можлива ожеледиця, тому водіям та пішоходам слід бути уважнішими.

Субота, 23 грудня

У західних областях впродовж доби очікується невеликий сніг, мокрий сніг. Хуртовина, на дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, вранці та вдень пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі -4...+1°С, вдень -3...+2°С. У Карпатах протягом доби -2...-7°С.

У північних областях вночі місцями опади у вигляді мокрого снігу та дощу, вдень невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0...-5°С, вдень -3...+2°С.

У центральних областях вночі місцями пройде дощ із мокрим снігом, вдень невеликий мокрий сніг, місцями з дощем. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер західної чверті, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -2...+3°С, вдень 0...+5°С.

У південних областях та Криму пройде невеликий мокрий сніг із дощем. Вітер західний, північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...+4°С, вдень +2...+7°С.

У східній частині країни вночі очікується дощ, вдень місцями невеликі опади. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби 0…+5°С.

Неділя, 24 грудня

У західних областях вночі очікується невеликий сніг, хуртовина. Вдень та ввечері сніг, мокрий сніг з переходом у дощ. У Карпатах помірні снігопади. На дорогах ожеледиця. Вітер вночі західний, вдень південно-західний, 7-12 м/с, вночі місцями пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, вдень -1...+4°С. У Карпатах вночі -4...-9°С, вдень 0...-5°С.

У північних областях пройде невеликий, подекуди помірний сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, вранці та вдень місцями пориви 15-17 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, вдень -3...+2°С.

У центральних областях вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий мокрий сніг. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, вранці та вдень місцями пориви, 15-17 м/с. Температура повітря вночі 0...-5°С, вдень -2...+3°С.

У південних областях без істотних опадів, лише у Криму місцями очікується мокрий сніг та дощ. Вітер західний, 7-12 м/с, вдень пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі -4…+1°С, вдень 0…+5°С.

У східних областях місцями пройде невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер західний, 9-14 м/с. Температура повітря вночі 0...-5°С, вдень -4...+1°С.