Сьогодні начальник Покровської МВА Сергій Добряк разом зі своїми заступниками та начальницею відділу освіти Любов’ю Воротинцевою урочисто привітав учнів, які успішно склали мультипредметний тест, та вручили їм планшети. Про це повідомили у Покровській МВА.

Випускниця покровської ЗОШ №9 Кіра Бойко – одна з двох учнів Донеччини, які досягли максимального результату з трьох дисциплін. Дівчина отримала по 200 балів з математики, історії України та англійської мови. Крім того, випускники ліцею №1 Аліна Коврижко та Даниїл Криворучко набрали по 200 балів з англійської мови.

«Це випускники, які повністю отримали середню освіту в дистанційному форматі під час війни, перебуваючи у нас в громаді або як ВПО по Україні. По Донецькій області учнів, які б мали по 200 балів з трьох предметів, всього двоє. І ми дуже пишаємось їхніми успіхами та раді, що маємо змогу від військової адміністрації відзначити наших випускників планшетами», - сказала начальниця відділу освіти Любов Воротинцева.

Також вона висловила слова вдячності вчителям, які підготували цих випускників. Попри війну, попри відключення світла, освіта Покровської громади тримається. І тримається на високому рівні.

Заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова побажала талановитим учням вдало скласти вступні іспити у виші та повернутись до Покровської громади, аби разом її розвивати.

«Випускники нашої громади завдяки своїй щоденній праці та наполегливості, які завжди супроводжували їх, досягли успіхів і на новому етапі свого шляху. Попри те, що нашим 11-класникам довелося закінчувати школу у такий нелегкий час, вони змогли отримати високі бали при проходженні НМТ, що, у свою, чергу, допоможе їм при вступі у виші. Ми пишаємося кожним з вас! Ви – майбутнє нашої країни! Ви – особливі, вільні в думках, наполегливі, і, що дуже важливо, не лякаєтесь труднощів. Ви – молодці! Від щирого серця бажаємо нашим випускникам щасливої долі, здійснення усіх мрій! Хай обрана професія приносить тільки позитивні емоції та дає наснагу для нових звершень! Нехай попереду чекає тільки хороше та яскраве майбутнє!» - привітав майбутніх вступників начальник Покровської МВА Сергій Добряк.