Покровський міський голова Руслан Требушкін разом із заступниками Олегом Фроловим та Костянтином Мілютіним беруть участь у дводенному форумі «Справедлива трансформація вугільних регіонів: від планів до дій!», який проходить у Києві. Про це повідомляє пресслужба Покровської міської ради.

Участь у заході взяли представники національних та регіональних органів влади, міжнародних організацій і профільних міністерств. Вони діляться з учасниками форуму власним баченням розвитку економічної диверсифікації, кадрового потенціалу та енергетичного переходу шахтарських міст.

«Трансформація - це дуже складна тема, тому наша спільна мета - пошук рішень, які дозволять не тільки зберегти, а й підняти рівень життя мешканців наших громад, знайти нові секторальні точки росту економіки при покращенні екологічних умов», - зазначив заступник Покровського міського голови Костянтин Мілютін. Він вважає, що такі зустрічі дають змогу обмінюватись досвідом з іншими громадами та почути думки фахівців. 

Нагадаємо, 22 вересня Кабінет Міністрів схвалив концепцію державної цільової програми справедливої трансформації вугільних регіонів України на період до 2030 року. Громади стимулюватимуть до переходу на альтернативні джерела енергії, їм надаватиметься підтримка для реалізації інвестиційних проєктів.