До Покровської громади прибув черговий гуманітарний вантаж: гуманітарна місія «Проліска» за підтримки УВКБ ООН привезла набори непродовольчих товарів. Про це повідомляють у Покровській міській військовій адміністрації.

Учора вже було видано таких 200 наборів внутрішнім переселенцям, які через збройну агресію рф були змушені покинути власні домівки та знайти прихисток у Покровській громаді. До складу наборів входять товари першої необхідності, зокрема спальні мішки, теплі ковдри, посуд і сонячні ліхтарі.

«Ці сімейні набори – велика підтримка у напрямку поліпшення умов життя внутрішньо переміщених осіб. Вкотре дякуємо гуманітарній місії «Проліска» за підтримку мешканців Покровської громади», – зауважила керівниця комітету самоорганізації населення Марина Ухова. 

Раніше повідомлялося, що мешканців Покровської громади та ВПО запросили отримати гуманітарну допомогу від ГО «Проліска» у вигляді непродовольчих товарів. Її надаватимуть тим, хто жодного разу не отримував таку допомогу: внутрішньо переміщенім особам з 2022-2023 років; особам з інвалідністю І та ІІ груп; особам, які втратили житло під час повномасштабного вторгнення.