Учора, 17 жовтня, за підтримки партії «Слуга Народу» в Покровську відбулися змагання зі Street workout.

У цей день на спортивному майданчику багатопрофільної гімназії №1 зібралися молоді атлети з Покровська та Покровського району, а також гості з Добропілля, Авдіївки, Очеретиного, Новогродівки та Краматорська. Всього для участі в змаганнях зареєструвались 38 спортсменів.

Учасники показали себе в таких напрямках як Street Lifting та триборство, а також Workout батл, в якому вуличні гімнасти могли продемонструвати свою фізичну підготовку та кращі трюки. Деякі з атлетів не тільки взяли участь в загальних змаганнях, а й поставили свої особисті Workout-рекорди.
Привітали учасників та побажали спортивних успіхів представники команди Президента в місті Покровськ.

«Я сама мама сина і розумію, як це важливо, щоб дитина чимось захоплювалася, тому вважаю, що такі заходи необхідні нашому місту і нашій країні», - сказала кандидат в депутати від партії «Слуга Народу» Тетяна Сушко.

«Дуже приємно, що партія «Слуга Народу» вкотре проводить такі чудові змагання. До перемоги потрібно прагнути завжди - і в житті, і в спорті. Але найголовніше, щоб ви вели здоровий спосіб життя, адже здорові люди - це надбання нашої нації», - зазначив кандидат від партії «Слуга народу», в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та енергетики Валерій Аржавітін.

Серед учасників змагань були не тільки хлопці, а й дівчата. Юні спортсменки довели присутнім, що воркаут можуть підкорити не тільки представники чоловічої статі.


Спортивне свято не залишило байдужих: захоплюючі трюки, складні акробатичні елементи, виконані під запальну музику, ще надовго запам'ятаються покровчанам і гостям змагань. А представники Зе!Команди в Покровську пообіцяли зробити все можливе, щоб подібні заходи проходили в нашому місті частіше, і нагадали молоді, як важливо прийти на вибори 25 жовтня.

«У нас прийнято, що молодь не ходить на вибори, але я все-таки закликаю всіх вас піти і змінити нашу країну, зробити свій вибір на користь свого кандидата», - по завершенню звернувся до присутніх кандидат в депутати ОТГ і районної ради Микола Головко.

Нагадаємо, що 25 жовтня пройдуть місцеві вибори, на яких жителі Покровська виберуть нових представників міської влади. Партія "Слуга Народу" буде представлена в бюлетені під номером "9".