У часи невпевненості та розчарувань, коли обіцянки влади не виконуються, а колосальні бюджетні кошти таємничо зникають, городянам потрібна надія на стабільне майбутнє – своє, дітей та онуків. До владного руля має прийти команда впевнених, освічених фахівців, які мають практичний досвід і вже довели ділом – вони вміють ефективно працювати і досягати максимальних результатів.

Саме такою командою є політична партія «Порядок» – ефективні керівники різних галузей, різних ланок. Сильні, впевнені лідери, під керівництвом яких ведеться безперервний, продуктивний робочий процес, що багато років забезпечує добробут працівників та їх сімей.

Напередодні, 16 жовтня, відбулася зустріч кандидатів в депутати від політичної партії «Порядок» із активом трудового колективу шахтоуправління «ПОКРОВСЬКЕ» – містоутворюючого підприємства, яке забезпечує добробут не тільки Покровська, а й усього регіону.

Лідером ПП «Порядок» у Покровську є людина, яка побудувала шахту «з нуля» і титанічними зусиллями зробила з неї перлину вугільної галузі не тільки України, а й Європи – Леонід Байсаров.

Леонід Володимирович зазначив: дійсно, у місті, незважаючи на майже мільярдний бюджет, вистачає проблем – це і стан доріг, і рівень лікарняних послуг, і якість питної води. Але прийшов час змін, і шахтарі мають відновити місто своїми руками – так, як вони будують вугільну галузь.

«Настав час розподіляти кошти так, як вважатимете доцільним ви і ваші депутати у міській раді, – звернувся до присутніх Леонід Байсаров. – Мі будемо обговорювати, ми будемо слухати, ми будемо виконувати ваші накази. Сьогодні у ваших і наших руках одночасно – добробут міста».

Слова лідера партії підтримала і керівниця Благодійного фонду «Надія», начальник управління соціальних об’єктів ШУ «ПОКРОВСЬКЕ», кандидат у депутати Покровської міськради від партії «Порядок» Наталія Іваньо. Вона підкреслила – всі 23 роки роботи Фонду були наповнені піклуванням про людей: як шахтарів та їх сімей, так простих городян. Проблеми міста та його жителів вона знає особисто, тому впевнена – у команді кваліфікованих, чесних фахівців і соціальна сфера Покровська стрімко розвиватиметься. Вже зараз було залучено експертів, в тому числі іноземних, для вирішення наболілих питань.

«Головним завданням експертів було знайти реальні шляхи забезпечення міст Покровська і Мирнограда безперебійним водопостачанням, найкращою медициною, відремонтованими дорогами, новими робочими місцями, – каже Наталія Іваньо. – Підтримати людей похилого віку. І це можна зробити в найближчі п’ять років, а деякі заходи можна і треба зробити вже сьогодні».

Начальниця відділу з соціальних питань ШУ «ПОКРОВСЬКЕ», кандидат у депутати Тетяна Альохіна стверджує – Леонід Байсаров знає про проблеми городян, особисто опрацьовує всі звернення. Його команда – це небайдужі люди, які працюють самі і навчать працювати інших.

«Команда спеціалістів, яка йде з партією «Порядок», гарантує, що всі питання, які вносяться, будуть розглянуті. Тому що ми – сильна, діюча команда, яка вірить у перемогу», – каже Тетяна Альохіна.

Ці слова підтверджує і голова профспілкового комітету ШУ «ПОКРОВСЬКЕ», кандидат у депутати Покровської міськради Олександр Скляр.

«Ми сьогодні можемо сміливо підтримати партію «Порядок» і довірити її лідеру Леоніду Байсарову навести порядок у місті, забезпечити гідне життя наших колег, наших сімей, всіх городян. Він зробив величезний внесок у добробут наших сімей, у добробут міста. І ми маємо підтримати лідера, який завжди підтримував нас і ніколи не підводив. Буде порядок – і ми будемо діяти спільно, і виконувати всі поставлені завдання», – зазначив Олександр Скляр.

Люди, чиє життя нерозривно пов’язане з вугільною галуззю, особисто знають, що порядок – запорука добробуту. І вони впевнені – команда партії «Порядок» зможе зробити так, щоб майбутнє міста було не проектом, не фантасмагорією, а реальним сьогоденням для них та їх рідних, для жителів Покровська в цілому.

«Ми працюємо на підприємстві, яке максимально наповнює бюджет нашого міста, – каже начальник дільниці зв’язку ШУ «ПОКРОВСЬКЕ» Андрій Єфімов. – Ми впевнені у майбутньому – що ми будемо із роботою, із зарплатою, зможемо утримувати наші сім’ї. Леонід Байсаров багато років очолював шахтоуправління «ПОКРОВСЬКЕ» і зробив його кращим вугільним підприємством країни. І я впевнений – він змінить на краще і наше місто».

«Леонід Володимирович – це лідер, на якого ми рівнялися довгі роки, – стверджує начальник дільниці ПР-3 Роман Коваленко. – Ми намагаємося працювати, як він нас вчив. Це людина справи, яка ставить цілі та досягає їх. Показує, як це потрібно робити. І на виборах ми підтримаємо Леоніда Байсарова та партію «Порядок».

Бригадир прохідницької бригади ШУ «Покровське» Андрій Зоренко підкреслює: «Я на підприємстві працюю з 2002 року, і завжди був задоволений. Я довіряю Леоніду Володимировичу і партії «Порядок», тому на виборах голосуватиму за нього».

«Байсаров – людина справи, – каже прохідник дільниці ПР-3 Олександр Єгурцов. – Ми віримо в нього і підтримаємо його на цих виборах. Проблеми в місті відомі всім – це лікарні, дороги. Але ми віримо, що ця команда наведе порядок».

Як каже лідер партії «Порядок» Леонід Байсаров, потрібно не тільки вміти заробляти – потрібно раціонально розподіляти той ресурс, який накопичується у міських бюджетах. А бюджет Покровська колосально наповнюють податки ШУ «ПОКРОВСЬКЕ». Тому саме шахтарі флагмана вугільної галузі України мають сказати своє слово та власним прикладом показати, як це – ставити задачі та виконувати їх.

«У нас все вийде, – каже Леонід Байсаров. – Інакше не може бути!»