Слідчі Нацполіції скерували до суду обвинувальний акт проти педофіла з Київщини, який систематично брав дітей знайомої для сексуальної експлуатації за гроші. Про це повідомляє пресслужба Нацполіції.

Протягом двох років фігурант розбещував і ґвалтував неповнолітню дівчинку, а над неповнолітнім хлопцем здійснював сексуальне насильство. На момент скоєння злочину їй було 13 років, а йому - 11.

Такі «послуги» своїх дітей матір, яка кожного разу добровільно передавала їх збоченцю, оцінювала в 100-200 грн.

Крім того, обвинувачений фіксував акти розбещення, ґвалтування та сексуального насильства стосовно дітей на мобільний телефон, а порноконтент зберігав для задоволення власних сексуальних потреб.

За такі дії обвинуваченій загрожує покарання до 15 років, а обвинуваченому - до довічного позбавлення волі.

Поліцейським стало відомо про ці злочини з заяви небайдужості громадянки, яка відвідувала баню в одній компанії разом з фігурантом.

Той приводив неповнолітніх дітей на зустрічі, де всі присутні були оголені, що і здалося заявниці не тільки неприйнятним, але й підозрілим.

Якщо ви стали свідком подібної підозрілої поведінки, будь ласка, звертайтеся:

Гаряча лінія Національної поліції України 0 800 50 02 02

Урядова гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насиллю за ознакою статі та насиллю стосовно дітей 15-47

Національна гаряча лінія для дітей та молоді La Strada 0 800 500 225

Офіс Дитячого фонду ООН в Україні +380 44 339 93 75