Упродовж наступного тижня погода радуватиме українців у більшості областей. Очікується тепло та сухо. Детальний прогноз по дням підготував кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич.

Антициклональна діяльність переважатиме на більшій частині Східної Європи. Теплі повітряні маси на висоті в межах малорухомого антициклону забезпечать в Україні комфортну та сонячну погоду із літніми температурними показниками. Зрідка у західних областях можливі короткочасні дощі. Вночі та вранці внаслідок підвищеної вологості повітря місцями спостерігатимуться тумани.

У понеділок, 18 вересня, погодні умови на всій території країни будуть визначатися полем підвищеного тиску. Очікується малохмарна, тепла та суха погода. Вночі та вранці у Карпатському регіоні, а також на Півночі Лівобережжя місцями виникнуть тумани. Вітер змінних напрямків, 3 – 8 м/с, у західних областях південний, 5 – 10 м/с. Температура повітря вночі становитиме +7…+12 °С, вдень +22…+27 °С.

У вівторок, 19 вересня, збережеться переважання антициклональної і теплої погоди у більшості областей. І лише у західних областях вдень пройдуть невеликі, подекуди помірні дощі. Вітер в Україні південно-східний, 5 – 10 м/с. Температура повітря в нічний час коливатиметься в діапазоні +8…+13 °С, вдень +22…+27 °С, на крайньому заході +17…+22 °С.

У середу, 20 вересня, виступ антициклону зі сходу забезпечить теплу суху погоду. Невеликі дощі подекуди можливі лише у західних областях та на крайній півночі України. Вітер південної чверті, 5 – 10 м/с, у західних областях змінних напрямків, 3 – 8 м/с. Температура повітря вночі +9…+14 °С, вдень +22…+27 °С, у Карпатському регіоні +15…+20 °С.

У четвер, 21 вересня, вплив антициклону зі сходу посилиться, тому збережеться період теплої та переважно сухої погоди. Вітер південно-східної чверті, 5 - 10 м/с. Температура повітря вночі очікується в межах +9…+14 °С, вдень +23…+28 °С.

У п'ятницю, 22 вересня, опадів не передбачається, температурний фон суттєво не зміниться. Вітер південно-східної чверті, 7 - 12 м/с. Мінімальна температура повітря вночі становитиме +9…+14 °С, вдень повітря прогріється до +24…+29 °С.

У суботу, 23 вересня, опадів в Україні не прогнозується. Вітер південно-східний, 7 - 12 м/с. Температура повітря вночі +10…+15 °С, вдень +25…+30 °С.

У неділю, 24 вересня, на більшій частині території України продовжиться період сухої та теплої погоди. Лише на крайньому заході внаслідок впливу малорухомого фронту місцями пройдуть короткочасні дощі з грозами. Вітер південно-східний, 7 - 12 м/с. Температура повітря вночі становитиме +11…+16 °С, вдень +26…+31 °С, на крайньому заході +19…+24 °С.