На початку вересня до поліції Селидового надійшли повідомлення від трьох громадян про те, що їх ошукав невідомий чоловік під приводом продажу вугілля. Крім того, до правоохоронців звернулись і двоє людей, які розповіли, що з їх автівок викрали гаманці з грошима.

В ході проведення оперативно-розшукових заходів, правоохоронці встановили, що до скоєння даних злочинів причетний 44-річний неодноразово судимий мешканець Селидового.

Під час досудового розслідування було встановлено, що зловмисник підходив до громадян, називався представником вугільної промисловості та пропонував доставити вугілля по дуже привабливій ціні. Довірливі містяни, повіривши незнайомцю, віддавали гроші у якості завдатку. Але отримати обіцяне вугілля людям так і не довелося, бо після отримання грошей зловмисник зникав.

Окрім ошуканих громадян, на рахунку правопорушника і два факти викрадення майна з автівок. Здобиччю злочинця стали гаманці з грошима, які власники залишали в своїх транспортних засобах.

Відносно зловмисника відкриті кримінальні провадження за ч.2 ст. 190 «Шахрайство» та ч.3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

Покровське районне управління поліції