За рахунок поступового переміщення холодних повітряних мас із північної частини Європи, у нашій країні очікується зниження нічних та денних температур на 6-8°С. Разом із похолоданням малоактивні атмосферні фронти стануть причиною невеликих, місцями помірних снігопадів, у Криму та Приазов'ї з дощем. На дорогах і тротуарах більшості областей спостерігатиметься ожеледиця, водії та пішоходи – будьте уважні, попередив кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич.

Субота, 20 січня

У західних областях вночі місцями пройде невеликий сніг, вдень та ввечері у районі Полісся очікується помірний сніг, хуртовина. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер західної чверті, вночі 5-10 м/с, вдень 9-14 м/с. Температура повітря вночі становитиме -3...-8°С, вдень -3...+2°С. У Карпатах вночі -7...-12°С, вдень -1...-6°С.

У північних областях в нічні години очікується невеликий сніг, вдень без істотних опадів. Лише увечері на Чернігівщині знову почнеться сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -5...-10°С, вдень -3...-8°С.

У центральних областях вночі очікується помірний сніг, вдень без опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, вдень -2...+3°С.

У південних областях вночі опади у вигляді дощу з переходом у мокрий сніг. Вдень у Криму та Приазов'ї помірні, місцями значні снігопади, часом з дощем. Подекуди туман. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...+4°С, вдень 0...+5°С.

У східних областях вночі дощ із переходом у сніг, вдень місцями невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби коливатиметься в межах -3…+2°С.

Неділя, 21 січня

У західних областях вночі очікується невеликий сніг, вдень без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -4...-9°С, вдень -4...+1°С. У Карпатах вночі -10...-15°С, вдень -3...-8°С.

У північних областях вночі пройде помірний сніг, вдень місцями можливий невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -6...-11°С, вдень -2...-7°С.

У центральних областях місцями очікується невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -3...-8°С, вдень -4...+1°С.

У південних областях вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий сніг та мокрий сніг. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-західний, 7 – 12 м/с, на Одещині вдень окремі пориви, 15 – 17 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, вдень -2...+3°С.

У східній частині вночі без істотних опадів, вранці та вдень місцями невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -3...-8°С, вдень -3...+2°С.