У суботу та неділю в усіх регіонах України очікується сніг, подекуди — невеликі морози. Про це Укрінформу повідомили в Sinoptik.ua.

Так, 18 грудня, за даними синоптиків, практично по всій території України очікується невеликий мокрий сніг і температура близько 0°. У південних областях та на Закарпатті буде тепліше — до +3-5°. У більшості регіонів сніг почнеться ще вночі та з невеликими перервами падатиме весь день. Лише у Миколаївській та Запорізькій областях буде без опадів.

У неділю, 19 грудня, ситуація з опадами трохи зміниться — в усіх, без винятку, регіонах сніжитиме. На півдні, а також у Донецькій, Кіровоградській, Дніпропетровській та Запорізькій областях очікується дрібний сніг. Температура повітря при цьому становитиме 0-4°, але через високу вологість відчуватиметься холодніше. На решті території пройде сніг, подекуди сильний, а стовпчики термометрів покажуть від -1 до +2°. На високогір'ї в Івано-Франківській та Закарпатській областях практично безперервно випадатиме сніг, є небезпека сходження лавин на крутих схилах (2-й помірний рівень).

У понеділок у Волинську, Рівненську, Львівську, Тернопільську, Сумську, Київську та Чернігівську області прийдуть морози до -4° та дрібний сніг. В Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Донецькій областях очікується плюсова температура (до 2-4°), можливий мокрий сніг. На решті території України погода на початку тижня буде похмурою, з самого ранку падатиме невеликий сніг, а стовпчики термометрів покажуть від -1° до +1°.