За процесуального керівництва Красноармійської місцевої прокуратури спрямовано до суду обвинувальний акт стосовно 61-річного начальника одної з дільниць шахти «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» за порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини (ч. 2 ст. 272 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2019 року начальник дільниці допустив до виконання робіт з переміщення вантажів 48-річного гірника, який не пройшов щорічний медичний огляд та мав протипоказання виконувати важкі роботи. Під час праці шахтар втратив свідомість та помер на робочому місці.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури