Жителька Костянтинівки за 800 доларів США замовила свого колишнього чоловіка. Кілер мав втопити жертву в ставку, в результаті чого спільне майно, а саме квартира, перейшла б у власність зловмисниці. Подробиці повідомляє сайт поліції Донеччини.

Співробітники управління карного розшуку і слідчого управління поліції Донеччини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури встановили, що у місті Костянтинівка готується тяжкий злочин. За оперативною інформацією, 61-річна жінка підшукує осіб, які за грошову винагороду вб’ють її екс-чоловіка.

Зловмисниця передала кілеру фото жертви, завдаток у розмірі 4500 гривень і довіреність на продаж квартири, яку потерпілий мав підписати. За планом підозрюваної, вбивство мало виглядати як нещасний випадок на воді (якщо тіло колись знайдуть), адже чоловік є людиною з інвалідністю.

Поліція з використанням заходів конспірації провела інсценування злочину. Потерпілий оформив папери, за якими нерухомість переходила в розпорядження колишньої дружини, та зіграв роль жертви - під контролем поліцейських 57-річний чоловік пірнув у водойму.

Учора при передачі другої частини винагороди в сумі 600 доларів замовницю було затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У ході обшуків у неї вилучено фотографії «вбитого», які кілер надав як доказ виконання завдання, паспорт потерпілого, а також підписані документи на житло і ключі від квартири. Перед тим, як розрахуватися з виконавцем, організаторка вбивства перевірила справжність довіреності у нотаріуса.

Фігурантці інкримінують ч.1 ст.14, ч.3 ст.27, п.6,11 ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України (готування замовного вбивства). Їй загрожує до 15 років позбавлення волі або довічне позбавлення волі.

До обрання запобіжного заходу жінка перебуватиме у слідчому ізоляторі Маріуполя.