Щодня понад 700 поліцейських залучені до забезпечення охорони публічного порядку та безпеки. Наряди поліції несуть службу на блокпостах, у поштових відділеннях, а також наближені до «Пунктів незламності», розташованих на території регіону. Про це повідомляє поліція Донецької області.

Поліцейські працюють у складі авто- та піших патрулів. Головні завдання груп реагування патрульної поліції - блокувати незаконний обіг зброї та наркотиків, виявляти осіб, що становлять загрозу публічній безпеці, запобігати провезенню забороненої продукції тощо.

З початку дії воєнного стану нарядами поліції було складено 449 протоколів про адміністративні правопорушення. З незаконного обігу вилучено понад 6 тисяч літрів алкогольних напоїв і більше 18 тисяч пачок тютюнової продукції.

На блокпостах регіону з метою виявлення диверсійно-розвідувальних груп російських окупаційних військ, незаконного переміщення зброї та інших заборонених речей, а також допомоги громадянам під час евакуації несуть службу працівники поліції Донеччини, зведених загонів інших областей та військовослужбовці. Упродовж доби на стоп-контролях Донеччини правоохоронці перевіряють майже 2 000 осіб та 1000 одиниць транспорту. Так, з 24 лютого до теперішнього часу співробітники поліції припинили 1827 правопорушень.

Також наряди поліції наближені до об’єктів критичної інфраструктури та «Пунктів незламності». Вони несуть службу цілодобово - і вдень, і вночі.

Нагадаємо, в разі оголошення повітряної тривоги поліцейські за допомогою гучномовців повідомлятимуть про такий сигнал. Просимо мешканців регіону звертати увагу на оповіщення і слідувати в укриття.

Якщо вам потрібна допомога, можете звертатись до поліцейських на вулиці та в управліннях, відділах або відділеннях поліції, а також - зателефонувати за резервними номерами поліції регіону.