11 червня близько 19.00 до поліції Краматорська надійшло повідомлення від жінки про те, що з вікна четвертого поверху випала дитина.

Попередньо встановлено, що 2-річний хлопчик випав з вікна четвертого поверху, яке було відчинене настіж. В цей час вдома перебував його 4-річний братик, а батько спав у стані алкогольного сп’яніння. Місцезнаходження матері дітей поліцейські встановлюють.

За даним фактом поліцією під процесуальним керівництвом окружної прокуратури відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 15 п. 2 ч. 2 ст. 115 - з приміткою «Нещасний випадок» Кримінального кодексу України.

Крім того, поліцейські звернули увагу, що старша дитина має тілесні ушкодження. Хлопчик розповів правоохоронцям, що його побив батько.

Відносно чоловіка за фактом домашнього насильства розпочато досудове розслідування за ст. 126-1 «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України.

Наразі обидва хлопчики перебувають у лікарні під наглядом медиків. Родину взято під контроль правоохоронців.

Шановні батьки! Не залишайте відкритими вікна навіть, якщо вам здається, що дитина занадто маленька, щоб дістати до підвіконня. Трагедія може статися в будь-який момент.