Станом на 21 грудня в Донецькій області розгорнуто 283 стаціонарних, п’ять додаткових та один мобільний пункти обігріву. Про це інформує пресслужба ДонОДА.

Під час погіршення погодних умов та екстремального зниження температури повітря всі пункти обігріву будуть переведені на цілодобовий режим роботи.

У визначених місцях розташування стаціонарних пунктів обігріву можливо отримати допомогу та гарячі напої.

В разі необхідності працівники зазначених пунктів обігріву викличуть медичну допомогу.

Крім того, в кожному спеціалізованому закладі для бездомних осіб, у більшості територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та центрів надання соціальних послуг створено банки теплого одягу, взуття, білизни зимового асортименту та інших засобів для надання екстреної допомоги.

З адресами та режимом роботи вищевказаних стаціонарних пунктів обігріву можна ознайомитись у переліку, який доступний до завантаження: Punkti-obigrivu-stanom-na-10.12.xlsx, або на сайті ДСНС Донеччини.

У Покровську працює один стаціонарний пункт обігріву за адресою: м-н «Южний», 1/75. Графік роботи: з 8.00 до 17.00, крім суботи та неділі, по мірі зниження температури повітря (-15 та нижче).