Пожежі або інші надзвичайні ситуації, як правило, виникають через людську недбалість та незнання елементарних правил безпечної поведінки. Це доводить сумна статистика пожеж та нещасних випадків під час відпочинку біля водойм, інформують рятувальники Донеччини .

Гасіння пожеж - одне з основних напрямків Служби порятунку. Так, протягом минулого тижня виникло 137 пожеж (з початку 2019 року було ліквідовано 2694 пожежі), жодна людина на пожежі не загинула (з початку 2019 року - 79 загиблих на пожежах).

Також протягом минулого тижня рятувальниками Донеччини було ліквідовано 6 пожеж у природних екосистемах (з початку 2019 року було ліквідовано 85 пожеж).

Рятувальники систематично проводять профілактичні заходи аби не допустити травмування та загибелі людей під час відпочинку на воді. Так, протягом минулого тижня на водоймах області загинула 1 людина (з початку 2019 року на водоймах області загинуло 30 людей).

Рятувальники Донеччини звертаються до громадян! Шановні мешканці та гості Донецької області! Запорука вашої безпеки – це особиста відповідальність. Тільки неухильне дотримання правил безпеки життєдіяльності є запорукою безпеки вашого життя!