Необхідність посиленого контролю за дотриманням заборони на продаж алкогольних напоїв обговорили сьогодні на онлайн-нараді керівників громад та правоохоронців на чолі з начальником Донецької ОВА Павлом Кириленком. Про це повідомляється на сайті ОВА.

За оперативною інформацією, порушення заборони були виявлені у містах Слов'янськ, Краматорськ, Дружківка, Костянтинівка, а також у низці інших населених пунктів Донеччини, зокрема прифронтових.

«Та стресова ситуація, у якій знаходиться нині кожен, хто перебуває на території області, вживанням алкоголю може бути лише загострена та посилена. Саме тому заборона на продаж спиртного має дотримуватися неухильно», зазначив Павло Кириленко.

Очільник області поставив завдання у найкоротший термін відпрацювати усі торговельні точки, які були помічені у порушенні заборони.

«Підкреслюю: це питання — на особливому контролі,  оперативні рейди проводяться і проводитимуться регулярно. А реагування по їхнім результатам, як і зараз, так і в подальшому будуть миттєвими і жорсткими», наголосив Павло Кириленко.