За минулий тиждень на Бахмутському напрямку звільнено 2 квадратні кілометри площі. Про це повідомила заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр.

Також вона детальніше зупинилась на кожному з напрямків на сході України.

На Куп’янському напрямку тривають бої. Силами оборони успішно відбито атаки противника в районі Синьківки Харківської області.

На Лиманському напрямку противник продовжує перегрупування військ. Веде безуспішні наступальні дії в районах Берестове Харківської області та Новоселівське, Новоєгорівка Луганської області.

На Бахмутському напрямку ворог прагне зупинити наш наступ. З цією метою безуспішно намагався прорвати нашу оборону в районах Залізнянське, Горіхово-Василівка, Богданівка Донецької області.

У свою чергу, наші війська просуваються та мають частковий успіх в районах Кліщіївки та Андріївки. Витісняють там противника із займаних позицій та закріплюються на досягнутих рубежах.

За минулий тиждень на Бахмутському напрямку звільнено 2 кв.км. Загалом довкола Бахмута звільнено 49 кв.км.

На Авдіївському, Мар’їнському напрямках противник зосереджував основні зусилля на веденні наступальних дій з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Мар’їнка та оточення населеного пункту Авдіївка Донецької області. Наші оборонці не дають ворогу здійснити його плани.

Ворог вів безуспішні наступальні дії в районах Керамік, Авдіївка, Мар’їнка, Новомихайлівка, Пречистівка Донецької області.

В результаті штурмових дій Сили оборони зайняли частину Опитного та мають частковий успіх в районі Новомайорське. Але ситуація дуже мінлива. Тривають бої та можлива зміна позицій і самої ситуації.