Пересувний мобільний підрозділ «Ощадбанку» працюватиме у період з 19 по 23 квітня у чотирьох населених пунктах у Донецькій області: в Авдіївці, Новолуганському, Закотному та Мирнограді. Про це з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України повідомляє пресслужба ДонОДА.

Відділення на КПВВ «Новотроїцьке» у Новотроїцькому працюватиме на постійній основі з понеділка по п'ятницю - з 8:00 до 16:00.

З метою розширення території банківського обслуговування населення та забезпечення державою своєчасного виконання соціальних виплат та допомог біля лінії розмежування у Донецькій та Луганській областях, АТ «Ощадбанк» здійснюються заходи щодо функціонування пересувних мобільних підрозділів банку на базі автомобіля КРАЗ.

Основні задачі мобільних підрозділів:

  • забезпечити виконання соціальної місії та реалізації доручень покладених державою на АТ«Ощадбанк»;
  • покращити якість та доступність банківських послуг для мешканців найвіддаленіших населених пунктів Донецької та Луганської області, які розташовані вздовж лінії розмежування на території підконтрольній українській владі;
  • максимально охопити банківськими послугами внутрішньо переміщених осіб та місцеве населення біля лінії розмежування, у тому числі поблизу КПВВ.