Мобільне відділення «Ощадбанку» відвідало Покровську громаду: фахівці фінустанови приймали населення у Піщанському старостинському окрузі. Про це повідомляють у Покровській міській військовій адміністрації.

«Ощадбанк» запустив роботу пересувного відділення у межах ініціативи, спрямованої на надання банківських послуг у віддалених та прифронтових громадах.

Мобільне відділення на базі броньованого автомобіля має повну функціональність, як і стаціонарне, і забезпечене засобами зв'язку для роботи у будь-яких умовах. Тут мешканці регіону можуть отримати соціальні виплати, випустити картку, здійснити банківські операції та оплатити комунальні послуги.

Щоб скористатись послугами такого відділення, необхідно звернутись до керівника населеного пункту та залишити заявку. На їх основі будуть розроблені маршрути, і кожен отримає необхідну послугу.

Сьогодні фахівці мобільного відділення «Ощадбанку» відвідали Піщанський старостинський округ, де зареєструвалися на прийом 9 осіб. 

«Мобільне відділення відкриває нові можливості для мешканців, дозволяючи їм зручно та ефективно користуватися банківськими послугами без необхідності подорожувати до міста. Це дуже зручно, особливо для людей похилого віку та маломобільних осіб», – зазначила начальниця відділу управління Піщанського старостинського округу Олена Бражко.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що «Ощадбанк» продовжив термін дії платіжних карток до 30 вересня 2024 року.