В межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова Група Метінвест передала українським розвідникам партію дронів загальною вартістю 6 млн грн. Також захисники отримали зимовий одяг та взуття.

Збройні конфлікти ХХІ століття дослідники охрестили протистоянням технологій. Відповідно й перевагу на полі бою має те військо, де більше новітнього озброєння – високоточної артилерії, зброї з дистанційним керуванням, розвідувальної техніки та безпілотних літальних апаратів. Щоб забезпечити українських оборонців необхідним, Група Метінвест постачає на фронт передове обладнання.

Чергова партія з 50 дронів DJI Mavic 3 вже відправилася на фронт. Модель коптерів Fly More Combo передбачає максимальну комплектацію: захисна сумка, додаткові лопасті, акумулятори. Програмне забезпечення цих «мавіків» краще захищає пілота від спуфінгу (заплутування координат) та виявлення пульта. Також у цих «пташок» потужна оптика, що збільшує картинку в кілька разів, і чудова навігаційна система.

Окрім дронів, оборонці отримали 100 комплектів зимової форми, 100 наборів термоодягу й тактичне взуття.

РОБОТА НА ПЕРЕДОВІЙ

Військові використовують цивільну версію дронів DJI Mavic 3 у бойових умовах як інспектора (для виявлення й коригування вогню), а також як бойову одиницю (скидання боєкомплекту, наприклад, осколкового ВОГ-25) для ураження ворога.

– Від початку війни ми постачаємо оборонцям України автівки, техніку, спецамуніцію, енергообладнання, пристрої стеження, сезонну форму. Звісно, найбільший попит на передовій мають дрони, без них зараз нікуди. Щоб у військових завжди були «повітряні очі», наша компанія закуповує закордоном великі партії ліцензійної техніки, – зауважив керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест Олександр Водовіз.

ФАКТ

Загалом із 24 лютого 2022 року Група Метінвест передала різним підрозділам сил оборони країни понад 1200 дронів.

metinvest.media