Зручні, а головне – безпечні. Це найкраща характеристика для бронежилетів, що захищатимуть бійців Збройних сил України. Чергову партію амуніції від компанії «Метінвест» отримали минулого тижня військовослужбовці з Донецької області.

«Бронежилети забезпечують захист військовослужбовців, які виконують бойові завдання, від осколків, від ураження кулями. Наш підрозділ застосовуватиме їх в найгарячіших місцях. Тому ця допомога зараз дуже доречна – ми вдячні за неї компанії «Метінвест» і сподіваємося на таку ж співпрацю в майбутньому», – кажуть військові.

Плити для бронежилетів – власного виробництва компанії. Результати відстрілів показали, що калібри 5,45 та 7,62 їх не беруть. У «Метінвест» зазначають, що до допомагатимуть захисникам України до самої перемоги.

«З перших днів війни Група «Метінвест» надає допомогу нашим працівникам, членам їх родин і, звичайно, військовим. Минулого тижня ми передали нашим захисникам 100 бронежилетів. До речі, бронежилети виготовлені з нашої української сталі на металургійних підприємствах компанії. Дуже сподіваємося, що вони допоможуть зберегти життя тим хлопцям, які боронять нашу землю. Все буде Україна!» – зазначає генеральний директор «Метінвест Покровськвугілля» Андрій Акулич.

Загалом компанія надасть понад сто тисяч бронежилетів для українських військових. Така кількість закриє значну частину потреб ЗСУ, зокрема мобілізованих співробітників «Метінвесту».