З початку повномасштабної війни в Україні Група Метінвест Ріната Ахметова розгорнула гуманітарний фронт, охопивши одразу кілька напрямків – підтримка медицини, реабілітація вимушених переселенців, забезпечення провізією, забезпечення захисною амуніцією українських захисників і захисниць.

Компанія продовжує надавати допомогу і Покровській громаді. Характер цієї підтримки обумовлений близькістю лінії фронту. Допомога надходить у вигляді продуктових наборів, медичного обладнання та лікарських засобів, деревини для облаштування захисних укриттів.  А сьогодні Покровська громада отримала від Метінвест партію бронежилетів.

«У рамках допомоги Покровській громаді Метінвест передає 200 бронежилетів для забезпечення безпеки її працівників та представників соціальної інфраструктури, – зазначив директор транспортної дирекції Метінвест Покровськвугілля Денис Ачкасов. – Ці бронежилети – повністю вітчизняного виробництва: пластини виготовлені на заводах Метінвест, самі бронежилети виготовлені в Україні. Компанія і надалі допомагатиме місту у вирішенні найскладніших, найвідповідальніших питань – до забезпечення нашої повної перемоги».

Заступник покровського міського голови Микола Шабельник як людина, яка раніше служила, може оцінити якість переданих засобів захисту.

«Ми спочатку перевірили ці бронежилети разом і співробітниками Метінвесту та військовими, відстріляли, – пояснив Микола Шабельник. – Це дуже якісні та міцні бронежилети 5+. Вони допоможуть захистити життя та здоров'я людей».

Заступниця покровського міського голови Маргарита Ідрісова зазначила, що Метінвест як соціально відповідальний бізнес допомагає громаді від початку своєї роботи в Покровську. І під час війни також не залишається осторонь.

«Дуже важливо, що ці бронежилети будуть використані саме для співробітників нашого муніципалітету, – каже Маргарита Ідрісова. – Тому що наші комунальні заклади завжди на своїй передовій. Вони допомагають жителям, якщо відбуваються обстріли. А ці бронежилети допоможуть захистити працівників наших служб. Ще раз дякуємо компанії Метінвест, яка завжди допомагає і в медицині, і в освіті, і в безпеці».