Група Метінвест Ріната Ахметова придбала 20 тисяч кровоспинних турнікетів. Їх передали на потреби військовим у різні підрозділи. Зокрема вісім тисяч уже отримали медики сухопутних військ Збройних сил України.

Турнікети – вкрай необхідний засіб на передовій. Вони активно використовуються в бойових умовах для надання оперативної допомоги.

– Ми співпрацюємо з компанією Метінвест уже протягом тривалого часу. Це не перший вантаж, який ми отримуємо. Ця поставка відбулася, щоб закрити потребу ЗСУ в медобладнанні. Рінат Леонідович поставився до цього питання дуже серйозно: швидко відреагували на запит, закупили та передали турнікети. Зараз передаємо цей вантаж медичній службі сухопутних військ, – зазначив речник голови Київської обласної військової адміністрації Олег МАТВІЄНКО.

– Ці турнікети накладаються на відкриті ділянки, зокрема верхні й нижні кінцівки. Таке обладнання допомагає швидко зупинити кровотечу, а отже врятувати життя військовослужбовця. На жаль, ефективних турнікетів дуже мало у вжитку ЗСУ, тож ця партія медичного устаткування врятує не одне життя наших воїнів, – говорять медики.

Це не перша допомога Групи Метінвест для захисту життя і здоров’я ЗСУ та тероборони. Компанія забезпечить військових приблизно 100 тисячами бронежилетів. Сталь для виготовлення бронепластин закуповується за кордоном. А ще Метінвест налагодив власне виробництво на своїх підприємствах. Загалом із власної та імпортної сталі для військових буде виготовлено 90 000 одиниць амуніції. Також за кордоном Метінвест закупив 10 000 уже готових бронежилетів. 

Окрім цього, нещодавно військовим були передані тепловізори, каски й аптечки. Також Метінвест передав майже 20 дронів, щоб посилити тактичну перевагу захисників України.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.

Джерело: METINVEST.MEDIA