Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського передала Головному управлінню розвідки Міністерства Оборони України сучасне оснащення, яке захищатиме бійців на передовій і допомагатиме ефективніше виконувати тактичні завдання. Загальна вартість 1000 спецкомплектів із бронежилетів, касок та приладів нічного бачення – $2,5 млн. Про це повідомляє METINVEST.MEDIA.

Допомога захисникам України від Групи Метінвест надходить постійно. Компанія отримує запити від ЗСУ та намагається виконати їх у найкоротший термін. Цього разу представники Метінвесту передали військовим 1000 комплектів амуніції спеціального призначення ізраїльського виробництва. Кожен такий комплект складається з легкого бронежилета з керамічними плитами, каски й тепловізора, що має спеціальне кріплення на каски. 

– Мужність українських військових стала прикладом відваги та гідності для всього світу. Наші оборонці майже три місяці дають відсіч агресорам і звільняють країну від загарбників. Відтепер воїни ГУР ЗСУ зможуть це робити ще більш ефективно та професійно. Понад два місяці тривала операція з закупівлі цієї великої партії спецобладнання для ЗСУ. Група Метінвест спрямувала всі ресурси задля перемоги України, це позиція наших акціонерів – Ріната Ахметова та Вадима Новинського. З перших днів війни ми допомагаємо ЗСУ і теробороні та будемо продовжувати це стільки, скільки знадобиться, – Олександр ВОДОВІЗ, керівник проєктного офісу генерального директора Групи Метінвест.

Комплекти спеціального призначення дозволяють виконувати бойові завдання в складних умовах при повній темряві. Вони надають велику перевагу над ворогом і значно підвищують шанси зберегти життя наших військових на передовій. Така амуніція використовується спецпризначенцями Ізраїлю і вважається однією з найкращих. Під час передачі обладнання бійці ГУР відразу змогли протестувати й оцінити спецкомплекти.

– Спеціальні засоби відразу відправляться на передову, в гарячі точки сходу та півдня України. Безумовно, вони – речі першої потреби для тих, хто знаходиться у «прямому контакті» й нищить ворога. Ті ж бронежилети – це витратний матеріал, який потребує постійного поповнення. Принципово важливо, що робота Метінвесту в цьому напрямку має системний характер. Ця партія – дуже велика, вона потребувала проведення масштабної логістичної операції. Надважливо, що попри втрати через російську агресію, український бізнес потужно допомагає ЗСУ, – зазначив Андрій ЮСОВ, представник пресслужби Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що раніше Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського вже придбала більш як 8100 касок і 20 тисяч кровоспинних турнікетів. Також компанія надає понад 100 тисяч бронежилетів для українських військових. Ця кількість закриє значну частину потреб ЗСУ, зокрема й мобілізованих співробітників Метінвесту.

Про актуальну ситуацію на підприємствах Групи Метінвест і в Україні читайте в спеціальному лонгріді. Оновлення інформації – 24/7. Додавайте до закладок та діліться з друзями. Зберігайте спокій і довіряйте лише офіційним джерелам інформації.