10 серпня у публічній міській бібліотеці імені Т.Г.Шевченко відбулось засідання робочої групи з креативного перетворення громади. Захід пройшов у рамках реалізації проєкту «Добрі сусіди - одна країна». Про це повідомляє пресслужба Покровської міської ради.

З квітня поточного року у 15 містах Донбасу стартувала нова ініціатива, покликана активізувати мешканців багатоквартирних будинків та сприяти подальшому створенню об’єднань співвласників.

«Добрі сусіди – одна країна» – проєкт, який направлений на розвиток культури добросусідства та громадянської активності через популяризацію інституту ОСББ. Наша мета – підвищити ініціативність мешканців. Щоб вони думали не лише про свій будинок, а виходили за ці межі та розвивали громаду в цілому», - розказав регіональний представник проєкту Вадим Кошманов.

Мешканцям Покровської громади пропонується взяти участь у креативному перетворенні прибудинкових територій, житлових будівель та міського простору. Всі охочі можуть подати пропозицію щодо створення муралу, дитячого майданчика, парку та інших елементів благоустрою.

За словами Вадима Кошманова, вже у вересні до Покровська завітає група архітекторів та запропонує декілька варіантів реалізації місцевих задумів.

«Створення робочої групи дає можливість креативно розглянути територію нашої громади, вирішити проблему з покинутими будівлями, внести новий подих у розвиток Покровської ТГ. Зробити місто та приєднані території більш привабливими», - зауважила начальниця відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Покровської міської ради Олена Птушко.

Від Покровська до Інституту місцевого розвитку, який є організатором проєкту, вже надійшло дві заявки. Для співвласників багатоквартирних будинків це не лише можливість втілити у життя цікаві задуми, а і зробити свій внесок у розвиток громади.

«Участь у будь-яких проєктах об’єднує людей, - зазначила голова ОСББ будинку №144 по вулиці Маршала Москаленка Ганна Розум. - Є ідеї щодо нанесення муралу на одну зі стін багатоповерхівки. Це центр міста і подібне мистецтво могло б порадувати всіх городян».

Заявки на участь у проєкті щодо креативного перетворення громади прийматимуться до кінця серпня. Участь можуть взяти як вже створені ОСББ, так і будь-які ініціативні мешканці.