Пілотний механізм закупівлі послуг притулку для постраждалих від домашнього і гендерно зумовленого насильства між громадами стартував, адже нещодавно Селидівська громада Донецької області підписала договір з Мирноградською громадою на закупівлю послуг притулку в Мирнограді, включивши необхідні бюджетні кошти у план соціально-економічного розвитку на 2022 р. Про це повідомляє «UNFPA Ukraine».

«Ми вітаємо обидві громади з цим досягненням. А також висловлюємо вдячність Донецькій обласній державній адміністрації за лідерську роль і стратегічне бачення розвитку мережі спеціалізованих служб підтримки постраждалих від насильства осіб в Донецькій області, - йдеться у повідомленні. - Сподіваємось, що найближчим часом інші громади Покровського району також долучаться до співпраці з Мирноградською громадою, отримавши можливість перенаправляти постраждалих осіб зі своїх громад для отримання безпечного місця проживання та комплексу якісних спеціалізованих послуг. А вже зовсім скоро цей механізм почнуть впроваджувати громади і в інших областях України».

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.