Жителі Донецької області відтепер можуть замовити природний газ у свого постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO (ТОВ «Донецькі енергетичні послуги»).

Щоб отримувати газ від YASNO вже з 1 листопада 2020 року, на сайті dn.yasno.com.ua/gas достатньо заповнити електронну заяву-приєднання до договору постачання газу і додати фото кількох документів, вказаних у заяві.

Подати заяву-приєднання разом з фото документів також можна через Viber, користуючись підказками чат-боту Yasno-online.

Для мешканців Донецької області, які укладуть угоду з YASNO, ціна на газ у листопаді становитиме 6,49 грн/м3.

«Більше 400 тисяч сімей на Донеччині, на жаль, опинилася у незручній ситуації – вони втратили свого колишнього постачальника газу. Але люди автоматично, хоч і тимчасово, почали отримувати газ від так званого постачальника «останньої надії». До 30 листопада 2020 року мешканці мають обрати нового постачальника, щоб мати газ.

YASNO як надійний постачальник електроенергії та енергоефективних рішень для 800 тисяч сімей Донецької області готовий стати новим постачальником газу не тільки для бізнесу, а й для населення. Ми оперативно розробили необхідні договори, заявки, сторінки на сайті, щоб кожен міг дистанційно у будь-який час придбати газ в YASNO. Мати єдиного постачальника як електроенергії, так і газу – це зручно та вигідно. Розраховуватися за обидва види енергоресурсів можна в єдиному Особистому кабінеті на сайті постачальника без додаткових комісій, а також отримувати знижки на енергоефективні товари та послуги», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.


Довідка:

YASNO – постачальник електроенергії, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 мільйонів українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня, запроваджує онлайн-сервіси для обслуговування клієнтів. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.