Учора незнайомий чоловік подзвонив мешканці Авдіївки 1941 року народження й повідомив, що її донька травмувала чужу дитину і за цей вчинок її буде притягнуто до кримінальної відповідальності. Чоловік додав, що пенсіонерці також необхідно оплатити лікування дитини й запропонував свою допомогу у «вирішенні ситуації».

Повіривши в добрі наміри псевдо поліцейського, жінка за допомогою банківського термінала перевела всі свої заощадження – 22 тисячі гривень. Лише повернувшись додому, пенсіонерка сама передзвонила донці та виявилось, що та вперше чує про свої пригоди й порадила матері негайно звернутись у поліцію.

За даним фактом у слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться оперативні заходи щодо встановлення особи зловмисника.

Поліцейські радять громадянам: не реагуйте на дзвінки від сторонніх осіб, які представляються співробітниками поліції або банківських установ, які вимагають грошей за свої «послуги» чи просять назвати свої особисті дані. Якщо вам надійшов такий дзвінок від незнайомців, не поспішайте виконувати їхні прохання, а попросіть час для того, аби порадитися із родичами чи самим зателефонувати до поліції.

Покровське районне управління поліції Донецької області