Сьогодні, 31 січня, начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів апаратну нараду із заступниками, де обговорювались питання життєдіяльності громади та плани на найближчий час. Про це повідомляє пресслужба Покровської МВА

Головною темою наради став механізм допомоги мешканцям, які постраждали від чергового ворожого обстрілу.

«30 січня, близько 22:00 ворог вдарив по центральній частині міста. Внаслідок обстрілу було пошкоджено 5 багатоквартирних будинків, 7 мешканців зазнали поранень. Над ліквідацією наслідків обстрілу працюють спеціалізовані бригади, які вже виконують відновлювальні роботи щодо забиття вікон листами OSB та закриття дахів осель, які було пошкоджено. За даними нашого контакт-центру, вже прийнято понад 100 заявок», - розповів Олексій Стебель.

Також він зазначив, що в громаді спостерігається розбір води мешканцями з системи центрального опалення.

«Закликаємо городян відповідально ставитись до роботи системи теплопостачання, інакше вона не зможе працювати та поставляти теплоносій до ваших осель», – підкреслив Олексій Стебель.

Наталія Іваньо повідомила, що інспектори ККСН активно взаємодіють з місцевими мешканцями та гуманітарними місіями. Наразі триває робота з городянами, оселі яких потрапили під обстріл.

У повному обсязі мешканці громади отримують соціальні послуги. Як розповіла Олена Харчевна, особлива увага — пільговим категоріям населення.

За словами Маргарити Ідрісової, система охорони здоров'я функціонує в штатному режимі, надаючи допомогу постраждалим. Освітні заклади працюють в онлайн форматі. Заняття з учнями та вихованцями дитсадків проводяться в облаштованих укриттях. Спортсмени громади активно готуються до змагань.

Триває обов'язковий процес евакуації цивільних мешканців Донеччини. Заходи з евакуації населення здійснюються у напрямку Житомирської області з урахуванням загострення ситуації в регіоні. Організація та проведення евакуації є невіддільною частиною заходів з гуманітарної допомоги та забезпечення безпеки громадян в умовах конфлікту. Важливим етапом цього процесу є врахування потреб та забезпечення найнеобхідніших умов для ВПО.

Як зазначив Микола Шабельник, лише за останній місяць було евакуйовано 243 особи. З початку повномасштабного вторгнення до безпечних регіонів відправилось 25800 мешканців Покровської ТГ.

Нарада завершилася розробкою конкретних завдань та плану дій, враховуючи поточну ситуацію в регіоні.