Заповненість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для профільної госпіталізації пацієнтів з СОVID-19, у Донецькій області складає від 65 до 75%, повідомляє пресслужба ДонОДА.

Про це під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області розповів заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко.

«Заповненість ліжок у лікарнях, які визначені для профільної госпіталізації пацієнтів з СОVID-19,  по Донецькій області складає від 65 до 75%. Це загальна кількість ліжок. Деякі лікарні заповнені більше, деякі – менше, але всі лікарні заповнені більше, ніж 50%»,  -  сказав Олександр Педенко.

Він також додав, що всі лікарні, які надають медичну допомогу хворим з COVID-19,  окрім балонного кисню  забезпечені кисневими концентраторами.  «Якщо є затримка з постачанням балонного кисню, є кисневі концентратори, які надають можливість безперебійного надання кисню хворим»,  - сказав Олександр Педенко.