Обласний освітній проект «Український вимір» реалізується КПНЗ «Донецький обласний дитячо-молодіжний центр» за підтримки управління сім`ї, молоді та масових заходів Донецької облдержадміністрації.

Проект проводиться з метою залучення учнівської та студентської молоді до активних форм історико-краєзнавчої, пошуково-дослідницької, волонтерсько-благодійної, військово-спортивної роботи, удосконалення змісту і засобів національно-патріотичного виховання покоління, що підростає.

У спелеосанаторії «Соляна симфонія» (м. Соледар) Донецький обласний дитячо-молодіжний центр зібрав учасників обласного освітнього проекту «Український вимір» на змагання в краєзнавчому етапі.

Яскраві представники учнівської молоді Лиманщини (команда «Надія» з с. Шандриголове та команда «Дружба» з с. Рубці) та не менш талановиті та завзяті учасники з Мирнограду (команди «Пілігрими» та «Мрія»), після змістовної, пізнавальної краєзнавчої екскурсії солоними підземеллями Донеччини, представили свої проекти, розкриваючи та презентуючи цікаві факти про рідну місцевість.

Команди-учасниці показали високий рівень підготовки та отримали від Донецького обласного дитячо-молодіжного центру грамоти та подарунки.

Під час заходу всі санітарні норми були дотримані. Також молодь мала змогу оздоровитися, дихаючи корисним солоним повітрям копалень.