На базі спортивного комплексу «Металург» міста Покровськ 17 квітня відбувся відкритий обласний турнір зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків, юніорів, молоді та дорослих. Про це повідомляє Обласний центр фізкультурно-оздоровчої роботи.

Змагання, присвяченні 35-річчю Аварії на Чорнобильській АЕС, зібрали 77 спортсменів з 5 міст: Краматорськ, Мирноград, Покровськ, Костянтинівка і Сєвєродонецьк.

В пам’ять про 26 квітня – день Чорнобильської трагедії, що стала найбільшою світовою техногенною катастрофою, хвилиною мовчання були вшановані всі, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії.

За підсумками командної першості місця розподілились наступним чином: почесне перше місце посіла команда Покровська, друге – команда Мирнограду, третє місце виборола команда з Сєвєродонецька.

Переможці особистої першості у своїх вагових категоріях нагороджені грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації.