Пожежі у багатоквартирних будинках нерідко трапляються через людську недбалість та необережність. Рятувальники ДПРЗ-9 закликають мешканців бути відповідальними та не кидати недопалки з балконів.

Слід розуміти, що кинутий з балкона недопалок - не тільки прояв неповаги до мешканців будинку та перехожих, в цьому криється й велика небезпека. Недопалок тривалий час тліє і довго не гасне без сторонньої допомоги, а траєкторію польоту через пориви вітру прорахувати неможливо. Кинутий з восьмого поверху недопалок може стати причиною пожежі на балконі третього поверху, або ж, навіть, у квартирі сусіднього під'їзду.

Крім того, зберігати на балконах і лоджіях горючі та легкозаймисті рідини небезпечно, навіть у щільно закритій тарі. Рятувальники радять звільнити свої балкони і лоджії від старих непотрібних речей і не захаращувати їх предметами, які можуть стати причиною виникнення пожежі.

Пам'ятайте! Пожежу легше попередити, ніж загасити! Дотримання правил пожежної безпеки доступне кожному. Тож зробіть усе можливе, щоб зберегти життя й здоров'я своє та ваших рідних і близьких!

У разі виникнення пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101»!