Аби оперативніше реагувати на критичні ситуації та до прибуття основних сил розпочинати локалізацію надзвичайної події, у Покровській громаді створили добровольчу пожежно-рятувальну команду. 16 добровольців-вогнеборців обслуговують Покровськ, Родинське та 39 населених пунктів громади. І напередодні з ними зустрілись представники обласної влади.
Керівництву області презентували добровольчу пожежно-рятувальну команду Покровської ТГ
![Керівництву області презентували добровольчу пожежно-рятувальну команду Покровської ТГ](/uploads/news/1200x675/sugflnyqraokwuedetcqwsdkmws3rvtk.jpg)
2024-06-07 15:37:00